کتونی جردن اصل


جدید ترین کفش برند ایر جردن نایکی یکی از جذاب ترین کتونی هایی است که قبل از ورود به بازار خواهان زیادی پیدا کرده است. این کتونی جردن با طراحی جذابی که دارد از جمله کتانی های خاص محسوب می‌شود. با ما همراه باشید با این کفش جردن جدید را به شما معرفی کنیم.

ورود به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

لیست قیمت به روز انواع مدل کفش و کتونی اورجینال

کفش جردن Nike Air Jordan 1 Low

 

یکی از جذاب ترین کتانی های برند نایک که امسال وارد بازار کفش و کتونی اورجینال خواهد شد، کتونی جردن مدل Air Jordan 1 Low OG با همکاری تراویس اسکات (Travis Scott) رَپر مشهور آمریکایی می باشد. این کفش جردن که الهام گرفته از قهوه موکا است به عنوان کتانی موکا (Reverse Mocha) نیز شناخته میشود و اکنون تصاویر رسمی آن از سوی برند نایکی منتشر شده است.

 

کتونی نایک ایر جردن اورجینال

 

این طراحی بسیار زیبا توسط تروایس اسکات و تیم خلاق برند جردن برنامه ریزی شده است؛ ترکیب رنگی این کفش جردن متشکل از رنگهای شکلاتی، سفید و کرِم است.

لوگو برند نایک در قسمت زبانه و لوگو تراویس اسکات در قسمت پاشنه به رنگ قرمز میباشد. اولین تاریخ انتشار این مدل کتونی جردن به جولای 2019 برمیگردد. در این کتانی نایک ایر جردن مدل Air Jordan 1 Low OG لوگو برند نایک بصورت برعکس در کناره کفش مشاهده می شود و قسمتی از این لوگو به سمت داخل لایه میانی فرو رفته است. طراحی این کتانی نسبت به طراحی کتونی Air Jordan 1 بسیار جذاب تر و چشمگیر تر می باشد.

در ساخت رویه کتونی جردن مدل Air Jordan 1 Low از جیر شکلاتی رنگ و روکش چرمی سفید استفاده شده است.

 

کتونی ایر جردن اصل

 

درست شبیه به عرضه اولین مدل کفش جردن مدل Jordan 1 Low تراویس اسکات دارای نماد و لوگوهای مختلفی مانند نام برند جک کاکتوس (Cactus Jack) بر روی پاشنه، زبانه و کناره کفش درج شده است و در قسمت کفی داخلی دارای چندین برچسب میباشد. Cactus Jack استودیو موسیقی است که توسط رپر و خواننده آمریکایی تروایس اسکات تاسیس شده است.

 

کتونی نایک مدل ایر جردن 1 Low

 

در قسمت های مختلف این کتونی جردن لوگوی جک کاکتوس (Cactus Jack) تراویس اسکات دیده میشود. لوگوی جک کاکتوس در پشت پاشنه کفش، کناره کتانی، کناره زبانه، زیره کفش و در کفی داخلی کتونی به رنگ قرمز دیده میشود.

 

کفش نایک ایر جردن اصل

 

این مدل کفش جردن برای سه گروه سنی بزرگسال، کودکانی که مدرسه می‌روند و بچه های نوپا یا تازه به راه افتاده تولید شده است.

 

کفش جردن اصل

کتانی نایک ایر جردن

 

نام کفش: Travis Scott x Air Jordan 1 Low

کد محصول کفش بزرگسال: DM7866-162

کد محصول کودکان: DO5442-162

کد محصول کودکان نوپا: DO5441-162

تاریخ انتشار: 21 جولای 2022

 

جهت اطلاعات بیشتر درباره کفش و کتونی های اورجینال از طریق آدرسهای زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

واتس‌اپ: 09120387302

صفحه رسمی اینستاگرام اورجینال پَل: original.pal

تلفن: 08138283237 - 08138263633

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید