کتونی‌های تابستانی زنانه اکوییپمنت ریسینگ 91 آدیداس، با طراحی خاص خود، مدلی دوست داشتنی و محبوب برای زنان است

با اورجینال پَل همراه باشید تا این کفش زنانه ی زیبا و خلاقانه را بررسی کنیم.


بررسی کفش آدیداس اکویپمنت رِیسینگ | اورجینال پَل 

 

. این کتانی که مناسب پیاده‌روی و دویدن به خصوص در روزهای گرم تابستان است، زیره، رویه و طراحی کلی کاربر پسندی دارد. از عواملی که باعث زیبایی این کتانی اورجینال زنانه شده است می‌توانیم به برش‌های ظریف رویه و تکه بندی‌های هنرمندانه اشاره کنیم. نکته جالب توجه در طراحی و تولید این کتونی برند اورجینال این است که این طراحی نه تنها باعث زیبا‌تر شدن کفش شده چراکه بر روی عملکرد این کفش راحتی زنانه نیز تاثیر مثبتی داشته است.

رنگ اصلی آدیداس اکویپمنت رِیسینگ 91 BB2344 اورجینال، سیاه و به صورت ترکیبی از متریال‌های چرم مصنوعی و پارچه جورابی است. مانند اکثر کفش‌های اورجینال ادیداس، در این کتانی برند دخترانه امضای سه نوار مورب را می‌توانیم ببینیم. این نوارها از متریال چرم مصنوعی محکم ساخته شده شده‌اند. با اینکه کفش اکوییپمنت ریسینگ 91 آدیداس از نظر عرضی انعطاف‌پذیر است، سایز عرضی D و M برای این کتونی راحتی زنانه در نظر گرفته شده است.

 

به خاطر باز بودن قسمت روی پا، هوا با سادگی به داخل کفش تابستانی برند می‌رود و مانع تعریق پا میگردد. این مسئله به خصوص در فصل تابستان از بروز حساسیت و سوختگی ناشی از تعریق پا جلوگیری می‌کند. به علت طراحی خاص زبانه این کتونی اسپرت دخترانه از قسمت پایین به کفش متصل نیست و از کناره‌ها به آن اتصال دارد. در رئی زبانه، می‌توانید لوگوی آدیداس را به صورت حک شده ببینید.

آدیداس اکویپمنت رِیسینگ۹۱ BB2344

 

زیره کفش:

زیره کتانی اکویپمنت رِیسینگ ۹۱ BB2344 از جنس ماده ایوا (EVA) است. متریال ایوا کاملا سبک و بادوام است و در مقابله با ضربات خارجی، کاملا با انعطاف عمل می‌کند. استفاده از این ماده باعث محافظت از پا و همچنین جلوگیری از پا درد پس از پیاده‌روی‌های طولانی می‌شود.

درکنار این لایه استفاده از فناوری مرسوم به " OrthoLite " به راحتی کفش آدیداس اکیویپمنت رِیسینگ ۹۱ BB2344  کمک زیادی می‌کند. این فناوری از چهار ویژگی سبک بودن، قابل شستشو بودن، خوب در برگرفتن پا و بسیار تنفس‌پذیر بهره می‌برد. این چهار ویژگی این کفش راحتی زنانه را به یکی از بهترین کفش‌های اورجینال ورزشی تبدیل کرده است.

کتانی اکویپمنت رِیسینگ۹۱ BB2344

 

 

زیره بیرونی کفش برند زنانه از متریال رابر ساخته شده است که در قسمت پایینی زیره به علت داشتن آج، می‌تواند به خوبی از لیز خوردن و سر خوردن در هنگام پیاده‌روی جلوگیری کند.

ما خرید کتانی اورجینال آدیداس را، فقط از فروشگاه‌های معتبر و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی وخرید کتونی ارزان خودداری کنید.

 

خرید کفش آدیداس اکویپمنت رِیسینگ ۹۱ BB2344

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید