معرفی تکنولوژی ایر زوم Air Zoom


کمپانی نایکی (Nike) همانند سایر برندهای ورزشی مشهور در جهان، برای ساخت محصولات خود به ویژه کفش‌ها و کتونی‌های ورزشی از تکنولوژی‌های به‌روز و متعددی استفاده می‌کند که امروز در این پست اورجینال پَل قصد داریم در رابطه با تکنولوژی ایر زوم (Air Zoom) این برند صحبت کنیم و ویژگی‌ها و کاربرد آن را به شما معرفی کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ورود به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی خرید کفش و کتانی اورجینال پَل

جهت مشاهده انواع مدل کفش و کتونی اسپرت اورجینال اینجا کلیک کنید

تکنولوژی نایک ایر زوم چیست؟

 

معرفی تکنولوژی ایر زوم

تکنولوژی ایر زوم (air zoom) در سال 1995 توسط کمپانی نایک (Nike) معرفی شد؛ این تکنولوژی در ابتدا تحت عنوان Tensile Air شناخته میشد. پس از مدتی تکنولوژی نایک ایر زوم برای اولین بار در ساخت کفش نایک ایر Nike Air Go LWP طراحی و به کار برده شد.

در قسمت میانی کتونی‌های نایک ایر زوم از تعدادی الیاف محکم و بادوامی که در بین یک لایه‌ای نازک قرار گرفته اند، استفاده شده است. در نتیجه سیستم لایه گذاری (cushioning) که در آن تکنولوژی ایر زوم به کار رفته است، سبب ایجاد حرکت‌های ارتجاعی و فنری شکل می‌شود.

 

جهت مشاهده انواع مدل کفش و کتونی نایک اصل اینجا کلیک کنید!

 

تکنولوژی نایک ایر زوم چیست؟

 

تکنولوژی نایک ایر زوم در کدام قسمت کفش قرار دارد؟

تکنولوژی ایر زوم در قسمت پاشنه، جلوی پا، و یا در هر دو قسمت پاشنه و جلوی پا و امتداد پا در قسمت لایه میانی کفش‌ها بکار می‌رود.

تکنولوژی ایر زوم حتی در کفش‌های هاکی و اسکیت نیز دیده شده است. از آنجایی که طراحی تکنولوژی ایر زوم (Zoom Air) مانند نایک ایرمکس (Nike Air Max) قابل مشاهده نبود، طراحان این کمپانی با خلاقیتی که داشتند الگوهای دایره ای را به قسمت زیره کفش طراحی و اضافه کردند تا تصویر بصری از راحتی و نرمی تکنولوژی زوم ایر را برای بیننده ایجاد کنند.

راه‌های تشخیص کفش و کتونی اورجینال از کپی و های‌کپی

 

تکنولوژی نایک ایر زوم

 

تکنولوژی ایر زوم چه کاربردی دارد؟

 

انواع کاربرد تکنولوژی ایر زوم

طراحی تکنولوژی ایر زوم به گونه ای است که با ایجاد احساسی نزدیک به زمین یا زمین بازی به بازیکن اجازه میدهد واکنشی سریعتر و کارآمدتر داشته باشد.

تکنولوژی ایر زوم برای موارد خاص در ورزش‌های مختلف طراحی شده است و این اطمینان را به بازیکن خواهد داد که با لایه گذاری خاصی که دارد تعادل و فشار ایده آلی را به هنگام بازی و مسابقه برای فرد فراهم کند.

این تکنولوژی کمپانی نایک برای ورزشکاران در رشته های مختلف طراحی شده است که عملکرد این تکنولوژی بستگی به سرعت فعالیت فرد دارد. تکنولوژی ایر زوم، دویدن پر انرژی و بی نظیری را برای دوندگان به عمل می‌آورد.

مشاهده انواع کفش مناسب پیاده‌روی

 

تکنولوژی ایر زوم

 

تکنولوژی نایک ایر زوم (Nike Air Zoom) سطحی از واکنش بسیار عالی و انعطاف پذیری خاصی را هنگام دویدن یا پیاده روی برای فرد فراهم کرده و همچنین این تکنولوژی به اندازه کافی در برابر ورزش‌های سخت و شدید، بسیار بادوام و مقاوم می‌باشد.

همچنین تکنولوژی زوم ایر یا ایر زوم به هنگام مسابقات و بازی میتواند برای تمامی ورزشکارانی که بسیار سریع و زیرک هستند، کاملاً مفید و کمک کننده باشد.

 

معرفی تکنولوژی نایک ایر زوم

 

مواردی که پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید:

 

کارشناسان سایت اورجینال پَل همواره از طریق راه های ارتباطی زیر آماده پاسخگوئی به تمامی سوالات شما عزیزان می‌باشند:

صفحه رسمی اینستاگرام: original.pal

واتس‌اپ: 09120387302

تلفن تماس: 08138283237 - 08138263633

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید