وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

کفش زنانه راحتی


آدیداس اکویپمنت رِیسینگ ۹۱ BB2344 ایده‌ای جذاب در کنار فناوری به‌روز

کتونی‌های تابستانی زنانه اکوییپمنت ریسینگ 91 آدیداس، با طراحی خاص خود، مدلی دوست داشتنی و محبوب برای زنان است. این کتانی که مناسب پیاده‌روی و دویدن به خصوص در روزهای گرم تابستان است، زیره، رویه و طراحی کلی کاربر پسندی دارد. از عواملی که باعث زیبایی این کتانی اورجینال زنانه شده است می‌توانیم به برش‌های ظریف رویه و تکه بندی‌های هنرمندانه اشاره کنیم. نکته جالب توجه در طراحی و تولید این کتونی برند اورجینال این است که این طراحی نه تنها باعث زیبا‌تر شدن کفش شده چراکه بر روی عملکرد این کفش راحتی زنانه نیز تاثیر مثبتی داشته است.

ادامه مطلب

خرید کفش اورجینال نیو بالانس


مهندسی مجدد با کتونی نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB

کتونی نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB با طراحی مینیمال و تک رنگ، یکی از انتخاب‌های افراد سخت‌پسند برای فصل‌های نیمه سرد بهار و پاییز است. این کتونی اسپرت مردانه، همان مدل محبوب نیوبالانس MT580 است اما با طراحی مدرن تر و به روزتر!

مدل قدیمی‌تر، کفش رانینگ کلاسیک و محبوبی بود که در مدل جدید، ویژگی‌های خوب خود را حفظ کرده است. با این تغییرات، کتانی قدیمی و کلاسیک، به یک کتانی اسپرت و ورزشی تبدیل شده است.

ادامه مطلب

آدیداس اکوپمنت ساپورت


کتانی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150 باز طراحی خلاقانه

 

یک فرمول اثبات شده برای تولید کننده‌های کفش‌های کتونی آدیداس، دوره کردن مدل‌های قدیمی آرشیوشان و تولید دوباره آنها با کمی تغییر و به‌روز رسانی است. کتانی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150 هم یکی از همین مدل هاست. این کفش اورجینال ورزشی اولین بار در سال 1993 تولید شده است. آدیداس برای تولید نسخه‌های جدید این کتونی اسپرت حرفه‌ای، متریال‌های ساخت رویه و زیره را با وفادار بودن به دیزاین اصلی تغییر داده است. شما میتوانید برای دیدن مدلهای کفش‌های ادیداس اکویپمنت ساپورت کلیک کنید.

ادامه مطلب

کفش اورجینال نیوبالانس الیت ML999OBB


کفش نیوبالانس الیت ML999OBB ترکیبی از خلاقیت و فناوری

برند نیوبالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید کنندگان بزرگ پوشاک اورجینال ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی اسپرت در آمریکا است. این شرکت در سال ۱۹۰۶ تاسیس شده است و امروز تولیدات خود را در چندین کشور مختلف تولید و به سرتاسر دنیا ارسال می‌کند. کتونی نیوبالانس الیت ML999OBB در حالیکه هم مناسب مردان و هم مناسب زنان است، یکی از مدل‌های محبوب برند نیوبالانس (NEW BALANCE) به شمار می‌رود. این کتونی اورجینال مردانه و زنانه به معنای واقعی مناسب همه موقعیت هاست. اگر ورزشکار هستید، اگر مجبورید پیاده‌روی زیادی داشته باشید یا اگر در طول روز، مدت طولانی کفش به پا دارید، در همه این حالات یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما کتونی اورجینال  مدل ELITE ML999 برند نیوبالانس (NEW BALANCE) است. در ادامه مطلب، بعضی ویژگی‌های این کتانی برند اورجینال که موجب محبوبیت آن شده است را ذکر می‌کنیم.

ادامه مطلب

...