وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

آدیداس


بررسی کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912 (بهترین کتانی دسته اکویپمنت آدیداس)

زنده کردن یک نوستالژی

کتانی رویایی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912، یک الگو‌برداری مدرن از مدل‌های کلاسیک دهه 90‌ ادیداس است که با رنگ‌های زنده و جوان پسند به روز شده است.

از تغییرات این مدل نسبت به مدل کلاسیک سال 1993 آدیداس، می‌توان به اضافه کردن 3 نوار جیر رنگی کنار این کتونی اسپرت و به روز کردن رنگ‌های کفش نام برد. رنگ‌های جدید این کتونی اورجینال همانطور که در عکس هم مشاهده می‌کنید: سبزآبی، یاسی و آبی کاربنی است. این کتانی مخصوص ورزش، که به عنوان کفشی اسپرت و مناسب زنان و مردان معرفی شده است، انقدر راحت است که بعضی افراد راه رفتن با آن را به راه رفتن روی ابرها تشبیه کرده‌اند. به طوریکه آن را بهترین کتانی دسته اکویپمنت‌های تولید شده توسط ادیداس می‌دانند.

ادامه مطلب

کفش نیوبالانس الیت ادیشن پینبال ML999PB


آشنایی بیشتر با کفش‌های New Balance PINBALL PACK 999 ( نیوبالانس پینبال پک 999 )

اگر به یاد داشته باشید در کامپیوترهای نسل قدیم، یک بازی به نام پین بال (pinball) وجود داشت که با  کنترل دو اهرم، باید سعی در نگه‌داشتن توپ در زمین پین بال می‌کردیم! این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ماشینی دهه 90 میلادی و یکی از پرطرفدار‌ترین‌ها در بین بازی‌های مجازی سال‌های بعد بوده است. اگر حتی صفحه این بازی را دیده باشید، ظاهر کتونی اورجینال جدید برند نیوبالانس برایتان آشنا خواهد بود. نیوبالانس، کفش مدل الیت ادیشن پینبال ML999PB خود را با الگوبرداری از ترکیب رنگ جذاب بازی پین بال طراحی کرده است. اگر طرفدار این بازی باشید یا نه، احتمالا این کتانی با رنگ‌های جذاب و در عین حال شیک را می‌پسندید.

کفش نیوبالانس الیت ادیشن پینبال ML999PB

ادامه مطلب


کفش‌های Adidas EQT support RF ( آدیداس اکوییپمنت ساپورت آر اف )

ایده ساخت سری کتانی‌های اکویپمنت ساپورت برای اولین بار در ماه مارس سال 1991 مطرح شد. ادیداس (Adidas) در لغت به معنای تجهیزات می‌باشد.هدف اکویپمنت (Equipment) برای ساخت و طراحی این کتونی‌های مخصوص ورزش، برطرف کردن نیاز ورزشکاران به تجهیزات ورزشی می‌باشد. یکی ار مهمترین این تجهیزات، کفش ورزشی مناسب است که باید این سه ویژگی را دارا باشد: عملکرد عالی، راحتی، محافظت از پا.

در این قسمت به معرفی یکی از مدل‌های این مجموعه به نام کفش‌های آدیداس اکوییپمنت ساپورت آر اف (Adidas EQT support RF) می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تاریخچه آدیداس


سفری به گذشته (تاریخ) آدیداس (بخش چهارم)

روی کار آمدن ریبوک برادر آدیداس

30 سال بعد جو و جِف فُستِر (Joe and Jeff Foster) نام كمپانى پدر بزرگشان را عوض كردند. ريبوك (Reebok) لايق اين رهبرى بود.
به دنبال جنبش و پيشرفت سريع و عظيم گرايش سلامتى و تندرستى زنان در سرتا سر دنيا و زمانيكه متخصص حرفه‌اى سلامت جين ميلر (Gin Miller) با طرح‌های ريبوك مواجه شد. سری جدید کفش های اورجینال ريبوك، با نام (Reebok Freestyle) در اوایل سال 1982 میلادی روى كار آمد. این سری از کتونی‌های اسپرت زنانه جز اولین کفش‌های اورجینال طراحی و تولید شده برای زنان توسط ریبوک (Reebok) می‌باشد. البته اين همه چيز نبود. پامپ (PUMP) باعث تغيير بازار و موفقيت ريبوك درسال 1989 و ساخت نام ریبوک به عنوان نام خانوادگی نیز شد.

ادامه مطلب

...