وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


بررسی کفش New Balance M575SNG (نیوبالانس M575SNG)

تاریخچه نیوبالانس و کفش نیوبالانس M575SNG

 

برند نیو بالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید‌کنندگان بزرگ پوشاک ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی و اسپرت در آمریکا است. این شرکت در سال 1906 تاسیس شده است و امروز تولیدات خود را در چندین کشور مختلف تولید و به سرتاسر دنیا ارسال می‌کند. مدل‌هایی از این کتانی که در ایران موجود هستند و به فروش می‌رسند، عموماً ساخت انگلستان و یا چین هستند اما فرایند ساخت کتانی‌های اورجینال در هر کشور، تحت نظر نیوبالانس اصلی آمریکا انجام می‌گردد تا کیفیت درخور برند حفظ گردد.

ادامه مطلب


آشنایی با کفش ادیداس ایکس پی ال آر (BB1109 (XPLR

تاریخچه کفش آدیداس ایکس پی ال آر (BB1109 (XPLR

وقتی که آدیداس برای اولین بار از کفش آدیداس ایکس پی ال آر (BB1109 (XPLR رونمایی کرد منتقدان و خریداران بسیاری متوجه شباهت بسیار آن با مدل آدیداس ان ام دی (NMD) شدند. با توجه به قیمت پایین‌‌تر کفش و عدم مشاهده هیچ‌گونه پیشرفت در ساختار کفش برند آدیداس که امروزه در کفش‌های اسپرت این کمپانی بسیار استفاده میشود همانند لایه‌ میانی بوست (Boost) یا رویه‌ پرمکنیت (Primeknit) منتقدان این کفش ورزشی اورجینال را ورژن نامرغوب کتونی اسپرت ان ام دی (NMD) دانستند. هم اکنون علیرغم کمبود این ویژگی‌ها کفش آدیداس ایکس پی ال آر (BB1109 (XPLR برای کسانی که به دنبال کفش‌های راحت با دوام بالا میباشند بسیار محبوب است و یکی از پرفروش‌ترین کتونی‌های تولید شده توسط آدیداس می‌باشد.

 

ادامه مطلب

کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶


درباره کتانی نایک ام دی رانر 2 403 807316 بیشتر بدانیم

کمپانی نایک تلفیقی از خلاقیت و تکنولوژی

نایک برای پوشاک ورزشی خلاقانه و خاص خود شناخته شده است. این برند، همواره در کتانی‌های اورجینال و لباس‌های ورزشی خود از مواد اولیه باکیفیت بالا و درجه‌1 استفاده می‌کند. کتونی نایک ام دی رانر 2 403 807316 مربوط به کالکشن بهار و تابستان 2016 بوده و بسیار مناسب استفاده طولانی مدت در طول روز است.

 

ادامه مطلب

...