کتونی اسیکس اورجینال


کمپانی ژاپنی اسیکس این بار با الهام از میمون های بومی ژاپنی که به عنوان میمون های برفی نیز شناخته شده اند، کتونی بی نظیر اورجینال برند خود را تولید کرده است. با ما همراه باشید تا در جدیدترین اخبار اورجینال پَل این کتانی اسیکس ژل لایت مدل GTX را به شما معرفی کنیم.

ورود به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

مشاهده و خرید انواع مدل کفش و کتونی صد در صد اورجینال

جدیدترین کفش کتونی اسیکس ژل لایت مدل Asics GTX

 

کفش اسیکس مدل ژل لایت (GEL-LYTE III GTX) از میمون های بومی ژاپنی که در چشمه های آب گرم طبیعی جیگوکادنی ین کوئن (Jigokudani Yaen Koen) گرم میشدند، الهام گرفته شده است. ترکیب رنگی این کتونی اسیکس شامل طیف مختلفی از تناژ رنگ های بژ و صورتی است که منعکس کننده خز بدن و چهره این نوع میمون های نام برده شده است.

 

کتانی اسیکس ژل لایت GTX

 

قسمت رویی کفش اسیکس ژل لابت مدل 1201A504-020 همچون توانایی زندگی میمون ها در شرایط آب و هوایی برفی برای ماه ها و تا پایان عمر، میتواند سخت ترین شرایط را نیز تحمل کند. این مدل کفش Asics با جیر و گورتکس (Gore-tex) ظاهری بسیار جذاب را برای خود ساخته است. گورتکس ضدآب و قابل تنفس است و به نام تجاری W.L.Gore&associates ثبت شده است؛ قابل توجه است که در قسمت رویه کتانی اسیکس نیز از ساختار ریپ استاپ (ساختاری چند لایه که به آسانی پاره نمی‌شود) نیز استفاده شده است، این ویژگی باعث میشود پای شما را هنگامی که در محیط طبیعی هستید گرم و مرطوب نگهدارد.

  

کفش کتونی اسیکس اصل مدل ژل لایت

 

ضمناً از تکنولوژی ژل (Gell) در قسمت پاشنه برای ایجاد نگهدارنده ضربه ای نرم در زیر پا بصورت استراتژیک قرار داده شده است. جیر و گرتکس به منظور کمک به دفع آب و گرم نگه داشتن پای شما استفاده شده است. زبانه آن بصورت دوتیکه طراحی شده که سبب راحت تر پوشیدن و درآوردن کتانی میشود. شکل و ابزار اصلی در سال 1990 الهام گرفته شده است. تکنولوژی ژل، جذب ضربه را بهتر میکند و هنگام ضربه به پا فشاری بر پا احساس نمی کنید. لایه زیرین آن با محفظه چند لایه ساخته شده است. کفی داخلی کفش در فرایند رنگرزی تولید میشود که از ایجاد بوی بد کفش و پا جلوگیری میکند.

 

کتانی اسیکس ژل لایت 3 مدل جی تی ایکس

 

کتونی دو زبانه اسیکس مدل (Asics-Gel-Lyte lll 1201A504-020)  کفشی است که برای فصل بهار و تابستان ساخته شده است. این کتونی اسیکس اصل دارای وزن بسیاری سبکی بوده و تلفیق رنگ آن نیز براین این فصول بسیار مناسب می باشد.

 

کتونی اسیکس ژل لایت مدل جی تی ایکس

 

نام کفش: ASICS GEL-Lyte III GTX

آرت نامبر: 1201A504-020

تاریخ انتشار: 2 ژوئن 2022

 

جهت اطلاعات بیشتر درباره کفش و کتونی های اورجینال از طریق آدرسهای زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

واتس‌اپ: 09120387302

صفحه رسمی اینستاگرام اورجینال پَل: original.pal

تلفن: 08138283237 - 08138263633

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید