طرفداران برند محبوب ادیداس همواره به دنبال بهترین کفش های اورجینال این کمپانی ابر قدرت بوده و از تکنولوژی های بی نظیر کتونی های ادیداس نهایت استفاده را کرده اند.

امروز قرار است اورجینال پَل یک ویدیوی خاص از کفش ادیداس میکروپیسر را به شما نشان دهد تا با اجزای این کتانی بیشتر و بهتر آشنا شوید.


 

کفش ادیداس میکروپیسر G26778  XR1

آدیداس بعد از مدرن کردن سری کفش‌های میکروپیسر ایکس ار G26778 1 و استفاده از فناوری بوست (BOOST) در لایه میانی آن‌ها که برای ساخت سری کفش‌های ادیداس فیوچرپیسر (Futurepacer) استفاده میشدند، این بار با اقدامی جالب نسخه جدید کتونی ادیداس میکروپیسر اورجینال خود را با یکی دیگر از سری کتانی ‌های خاص ادیداس یعنی NMD ترکیب کرده است و کفش ادیداس اسپرت با نام میکروپیسر XR1 را تولید و روانه بازار کرده است. این کمپانی آلمانی در طراحی و تولید این کفش ادیداس اسپرت ورزشی، از تجربه فراوان خود در طول دهه‌های 70، 80 و 90 میلادی بهره برده است. تیم طراحی آدیداس در طراحی این کتونی اسپرت ادیداس زنانه و مردانه با نگاهی به آرشیو این کمپانی بزرگ کفش‌ های ادیداس اورجینال از هر نظر عالی را روانه بازار کرده که با استقبال زیادی از طرف مخاطبان روبه‌رو شده است.

 ویدیوی آشنایی با کتونی ادیداس میکروپیسر

 

 

ادیداس میکروپیسر XR ترکیبی از خلاقیت و تکنولوژی

کفش ادیداس پیاده روی و دویدن که با نام مایکروپیسر XR معرفی شده است از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است. کفش ادیداس دخترانه و پسرانه در رویه خود از جیر و چرم بهره می‌برد. این ترکیب که درعین حال از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است از وزن کمی نیز برخوردار بوده که سبب راحتی بیشتر این کفش اورجینال شده است از طرفی استفاده از جیر در رویه و جلوی کتونی ورزشی ادیداس باعث شده که اگر به طور ناگهانی ضربه‌ای به کتانی وارد شد میزان قابل توجهی از آن توسط رویه کفش آدیداس جذب شده و از ایجاد درد و آسیب رسیدن به پا جلوگیری شود. یکی از نکات قابل توجه در این کتونی اورجینال استفاده از یک کامپیوتر کوچک در رویه کتانی اسپرت است. این کامپیوتر به سادگی تعداد گام‌هایی که شما در حین پیاده‌روی و یا دویدن برمیدارید شمرده و میزان کالری مصرفی شما را حساب می‌کند. این بخش از کفش هوشمند درهنگام پیاده‌روی کمک شایانی به شما می‌کند. 

 

 

پیشرفت در لایه میانی 

آدیداس جدای از پیشرفت در طراحی این نسل از کفش‌های میکروپیسر با استفاده از فناوری‌های پیشرفته در قسمت‌های داخلی کتونی به راحتی کتانی اورجینال افزوده است. در لایه میانی این کفش ادیداس ورزشی از تکنولوژی بوست (BOOST) استفاده شده است. این فناوری با ذخیره‌سازی انرژی در هنگام قدم برداشتن و آزاد‌سازی به موقع آن علاوه بر افزایش راحتی پای شما در کتانی موجب می‌شود میزان پیاده‌روی شما بیشتر شده و از پیاده‌روی خود نهایت لذت را ببرید. اما آدیداس به استفاده از بوست راضی نشده  و با بکارگیری تکنولوژی ایوا(EVA) در لایه میانی کتونی ادیداس باعث رضایت بیشتر مخاطبان شده است. همان‌طور که می‌دانید ایوا (EVA) میزان زیادی از فشارهای وارده از سمت زمین را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به پا می‌شود.

 

کفش ادیداس نقره ای ابی قرمز کیلومتری

 

 

 

کفش‌های میکروپیسر ایکس ار

 

ورود با فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید