شیفتگان فناوری همواره دوست دارند بیشتر ببینند، تمام جزئیات یک کفش برای آنها مهم است.

امروز قرار است اورجینال پَل یک ویدیوی خاص از کفش میکروپیسر را به شما نشان دهد تا با اجزای این کتانی بیشتر و بهتر آشنا شوید.


 

 ویدیوی معرفی کفش آدیداس میکروپیسر G26778  XR1 | اورجینال پَل

آدیداس بعد از مدرن کردن سری کفش‌های میکروپیسر ایکس ار G26778 1 و استفاده از فناوری بوست (BOOST) در لایه میانی آن‌ها که برای ساخت سری کفش‌های فیوترپیسر (Futurepacer) استفاده میشدند. این بار با اقدامی جالب نسخه جدید کتونی میکروپیسر خود را با یکی دیگر از سری کفش‌های خاص خود یعنی NMD ترکیب کرده است و کتونی اسپرتی با نام میکروپیسر XR1 تولید و روانه بازار کرده است. این کمپانی آلمانی در طراحی و تولید این کفش اسپرت ورزشی، از تجربه فراوان خود در طول دهه‌های 70، 80 و 90 میلادی بهره برده است. تیم طراحی آدیداس در طراحی این کتونی اسپرت با نگاهی به آرشیو این کمپانی بزرگ کفشی اورجینال از هر نظر عالی را روانه بازار کرده که با استقبال زیادی از طرف مخاطبان روبه‌رو شده است.

 

 

 

آدیداس میکروپیسر XR ترکیبی از خلاقیت و تکنولوژی

کفش پیاده‌روی و دویدن جدید ادیداس که با نام مایکروپیسر XR معرفی شده است از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است این کتونی اسپرت در رویه خود از جیر و چرم بهره می‌برد. این ترکیب درعین حال که انعطاف‌پذیری بالایی از وزن کمی برخوردار بوده که سبب راحتی بیشتر این کفش اورجینال شده است از طرفی استفاده از جیر در رویه و جلوی کفش جدید آدیداس باعث شده که اگر به طور ناگهانی ضربه‌ای به کفش وارد شد میزان قابل توجهی از آن توسط رویه کفش جذب شده و از ایجاد درد و آسیب رسیدن به پا جلوگیری شود. یکی از نکات قابل توجه در این کتونی اورجینال استفاده از یک کامپیوتر کوچک در رویه کفش است. این کامپیوتر به سادگی تعداد گام‌هایی که شما در حین پیاده‌روی و یا دویدن برمیدارید شمرده و میزان کالری مصرفی شما را حساب می‌کند. این بخش از کفش هوشمند درهنگام پیاده‌روی کمک شایانی به شما می‌کند. 

 

 

پیشرفت در لایه میانی 

آدیداس جدای از پیشرفت در طراحی این نسل از کفش‌های میکروپیسر با استفاده از فناوری‌های پیشرفته در قسمت‌های داخلی کفش به راحتی کفش افزوده است. در لایه میانی این کتونی ورزشی از تکنولوژی بوست (BOOST) استفاده شده است. این فناوری با ذخیره‌سازی انرژی در هنگام قدم برداشتن و آزاد‌سازی به موقع آن علاوه بر افزایش راحتی کفش موجب می‌شود میزان پیاده‌روی شما بیشتر شده و از پیاده‌روی خود نهایت لذت را ببرید. اما آدیداس به استفاده از بوست راضی نشده است و با بکارگیری تکنولوژی ایوا (EVA) در لایه میانی کفش باعث رضایت بیشتر مخاطبان شده است. همان‌طور که می‌دانید ایوا (EVA) میزان زیادی از فشارهای وارده از سمت زمین را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به پا می‌شود.

 

کفش ادیداس نقره ای ابی قرمز کیلومتری

 

 

 

کفش‌های میکروپیسر ایکس ار

 

ورود با فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید