کفش ورزشی زنانه دخترانه آدیداس اولترا بوست 21


پس از چندین پیش نمایش از ادیداس اولترا بوست 21 که به اواسط سال 2020 برمی‌گردد، به نظر می‌رسد اکنون در آستانه رونمایی کامل از این کفش فوق‌العاده برند آدیداس هستیم.

 

تا دیر نشده جدیدترین کفشهای آدیداس را با بهترین قیمت از اینجا بگیرید!

Adidas Ultraboost 21

با نگاهی کوتاه به گذشته کمپانی آدیداس در می‌یابیم که کفش آدیداس اولترا بوست 21 (Adidas Ultraboost 21) شبیه به کتونی‌های قبل این کمپانی نیز می‌باشد. این مدل کتانی ادیداس که در رنگ‌بندی بسیار شیک و جذابی در حال ارائه شدن هستند، در ماه‌های ابتدایی سال 2021 به بازار خواهند آمد. با بیشتر نزدیک شدن به تاریخ انتشار آدیداس اولترا بوست FY0391 رنگ‌های بیشتری از این کالشکن اورجینال رونمایی می‌شود. برخی از تنوع رنگی جذاب این مدل آدیداس را میتوانید در تصویر پایین مشاهده کنید.

 مجموعه کالکشن آدیداس اولترا بوست

 

این کتونی اورجینال زنانه با داشتن تکنولوژی های پیشرفته به یکی از راحت ترین کتانی‌های پیاده روی و ورزشی تبدیل شده است. رویه پرایم‌نیت (Primeknit) آدیداس اولترا بوست مدل FY0391 را مجهز به زیبایی و قابلیت‌های زیادی کرده است. این رویه منافذ زیادی دارد که باعث ویژگی تنفس پذیری کفش شده است. از این رو ظاهر یک‌رنگ و مینیمال رویه باعث جذابیت کفش نیز شده است. رویه کتونی اولترا بوست 21 به رنگ گلبهی (رنگ مرواریدهای صورتی و گلناری) می‌باشد. 

 

کفش ادیداس اولترا بوست 21

کفش زنانه دخترانه ادیداس الترا بوست جدید 21

 

یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این مدل کتونی آدیداس، قرار گیری بالشتک های بوست می‌باشد. آدیداس با استفاده از فناوری بوست در زیره این کفش اورجینال سبب راحتی بیشتر شما به هنگام پوشیده و استفاده کفش شده است. فناوری بوست (Boost) یکی از بهترین تکنولوژی های این کمپانی است که موجب ذخیره کردن و بازگرداندن انرژی از دست رفته شما می‌شود. اولترا بوست 21 نسبت به مدل اولترا بوست سال قبل در قسمت پاشنه پا زیره حجیم تری از بالشتک بوست مشاهده می‌شود در حالیکه نسبت به چهار کفش اول سری اولترا بوست (Ultraboost) در قسمت جلویی پا مقدار بسیار کمتری از این تکنولوژی دیده می‌شود.

 

کفش جدید سری الترا بوست ادیداس مدل FY0391

کتونی جدید زنانه Ultra boost 21

 

تزیینات کناره‌های کفش که به رنگ سبز و صورتی هستند باعث شده‌اند که این کفش ورزشی آدیداس اولترا بوست FY0391 از یکنواختی و ظاهر مونوکرومی خود بیرون آمده و دارای حس نشاط و شادی شود. در قسمت زیره کفش نیز این دو رنگ زیبا را همراه با رنگ سفید مشاهده می‌کنیم که بر روی قسمت سفید از نام تکنولوژی به کار برده شده در کتونی استفاده شده است. همچنین در قسمت کناره‌های پا کمی پایین‌تر از محل قرار گیری انگشتان، فرو رفتگی هایی قابل مشاهده است که به موجب بهتر قرار گیری انگشتان در کفش می‌شود. زیره اولترا بوست 21 به صورت قاره‌ای می‌باشد! یعنی به صورت تکه تکه با لاستیک طبیعی تشکیل شده است.

 کتانی زنانه جدید الترا بوست 21 برند ادیداس

 

آدیداس اولترا بوست 21 برخی از زیبایی‌هایش را از کتونی‌های سری اولترا بوست 20 الهام گرفته است. قسمت جلویی این کتونی شباهت بسیار زیادی به مدل‌های سال 2015 ادیداس دارد. منتظر رسیدن این کتونی اورجینال باشید!

 

تاریخ انتشار: پنجشنبه، 4 فوریه 2021 - 16 بهمن 1399

نام کفش: آدیداس الترا بوست 21 (Adidas Ultraboost 21)

کد محصول: FY0391

کفش Ultraboost 21 آدیداس

کفش ادیداس اولترا بوست 21

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید