کفش دخترانه و زنانه جدید 2021 ایر جردن اصلی


برند ایر جردن تمامی طرفداران خود را شگفت زده کرد! جردن با منتشر کردن کتونی جدید اسپرت خود با ویژگی های جدید، تازه و ظاهری خیره کننده محبوبیت خود را بیش از پیش کرد.

 

کتونی های اورجینال مخصوص رانینگ و پیاده‌روی را از اینجا تهیه کنید!

"Air Jordan 4 WMNS "Starfish

 

ایر جردن استارفیش CW7183-100 در راه است! به گفته برند جردن، این کتونی ورزشی (Air Jordan for Womens) برگرفته از رنگ و متریال ویژه برای بانوان طراحی شده است. ترکیب رنگ بی نظیر این کفش الهام گرفته از رنگ های موجود در فضا می‌باشد. جردن برای تولید این کتانی دخترانه زنانه از مواد و متریال استفاده شده در لباس فضانوردان استفاده کرده است.

در قسمت گلویی کفش و بالای لاستیک‌های نگهدارنده مچ پا، لاستیک های خاکستری (طوسی) رنگی وجود دارد که با سوراخ های متعدد سبب جا به جایی بندها و تنگ و گشاد کردن کفش نایک ایر شده اند. این لاستیک‌ها در دو قسمت بالا و پایین کناره‌های زبانه کفش قرار گرفته‌اند. همچنین محفظه‌های پنجره مانندی با فاصله‌های زیادی به رنگ خاکستری مشاهده می‌کنید که قابلیت تنفس پذیری را برای کتانی فراهم کرده است. با این ویژگی خاص پای شما از عرق کردن و بو گرفتن کتونی در فصول گرم در امان خواهد بود.

 

کتونی ورزشی زنانه و دخترانه ایر جردن استارفیش

 

رویه نایک جردن CW7183-100 از جنس ویژه‌ای ساخته شده که همانند معجزه ای در کفش است. این رویه از متریال مِش (Mesh) تشکیل شده است اما اینبار به صورت خاص! مِش مشکی رنگ به کار رفته در این کفش مناسب دویدن زنانه به مانند پنل های فلزی محکم و مقاوم است. قسمت رویه کتونی برگرفته از رنگ بندی مشکی و نارنجی می‌باشد. این رنگ نارنجی استفاده شده در کفش برگرفته از رنگ نارنجی روشن و پرتقالی ستاره‌های دریایی بوده که جذابیت این کفش دخترانه زنانه را دوچندان کرده است. این رنگ نارنجی در قسمت جلو و پشت زیره کفش، خطوطی در پشت پاشنه و کناره‌ها و جلوی کفش قابل مشاهده است. همچنین لوگوی محبوب این برند که پرش بسکتبالیست مشهور مایکل جردن (Micheal Jordan) است در زبانه کتانی نیز به رنگ نارنجی است.

 کفش دخترانه ورزشی ایر جردن 2021

 

زیره ایر جردن استارفیش CW7183-100 از مواد فوق‌العاده‌ای ساخته شده که به شما چابکی بیشتری می‌بخشد. زیره تشکیل دهنده کتونی از لاستیک طبیعی می‌باشد که بسیار مقاوم بوده و مانع از لغزش پای شما می‌شود. علاوه بر لاستیک طبیعی از زیره تی پی یو (TPU) نیز استفاده شده است که مانع از لیز خوردن و یخ زدن زیره کفش می‌شود. این زیره طبی ضد آب است و کتونی را برای تمام فصول قابل استفاده کرده است. در قسمت سفید رنگ زیره کفش، لوگوی پرش مایکل جردن به رنگ مشکی حک شده است و همین لوگو را به رنگ خاکستری (طوسی) میتوانید در قسمت پشت پاشنه مشاهده کنید. در کفی داخلی نارنجی رنگ کفش نیز این لوگو به چشم می‌خورد. تمامی این جزئیات نشان از اورجینال بودن کتونی می‌باشد.

 

کفش زیره طبی زنانه Air Jordan اصلی

کتانی ورزشی دخترانه ایر جردن اصلی 2021

 

در قسمت پشت پاشنه کتونی نایک ایر جردن Starfish CW7183-100، دسته‌های لاستیکی مانند مشکی رنگی وجود دارد که می‌توانید هنگام پوشیدن کفش برای بهتر جا انداختن پا در کتونی از آنها کمک بگیرید. نوشته ایر جردن "AIRJORDAN" در داخل زبانه نیز به رنگ نارنجی نوشته شده است.

 

کفش ورزشی جدید ایر جردن اصلی

 

نام کفش: "Air Jordan 4 WMNS "Starfish

کد محصول: CW7183-100

تاریخ انتشار: 22 ژانویه 2021 - 3 بهمن 1399

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید