کتونی اسپرت جدید 2021 نیوبالانس 237


کمپانی نیوبالانس با نگاهی کوتاه به کتونی‌های گذشته خود، کفش نیو بالانس 237 را تولید کرده که در آینده‌ای کوتاه به راحتی میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. نیوبالانس 237 با رنگ بندی ویژه و طراحی خاصی که دارد به راحتی در دل‌ها جا میگیرد.

 

هنوز هم به دنبال کفش مخصوص پیاده ‌روی اورجینال هستید؟ اینجا را کلیک کنید.

New Balance 237 & New Balance 327

 

شرکت نیوبالانس برای طراحی کتونی جدید خود که نیوبالانس 237 نام دارد، از کتونی‌های اسپرت نیوبالانس 327 تقلید کرده است. از نظر طراحی، مدل 237 بسیار شبیه به 327 می‌باشد. میتوانید این شباهت را در تصویر پایین مشاهده نمایید.

 

کتونی های جدید نیوبالانس

 

علاوه بر این، ساختار کتونی نیز مشابهت خاصی با نیوبالانس 327 دارد. به عنوان مثال رویه کتونی از چرم سفید رنگ سوراخ دار تشکیل شده که در عین سادگی یادآور کفش نیوبالانس 327 است، حتی طرح‌های حاشیه‌ای در جلوی کتونی، یعنی قسمت قرارگیری انگشتان پا نیز شبیه و هم رنگ هستند. سایر قسمت های رویه کفش، تشکیل شده از چرم سفید ساده است. لوگو برند کمپانی نیو بالانس که حرف "N" می‌باشد در جای همیشگی کناره های کتونی در اندازه همیشگی به کار رفته است که به رنگ صورتی می‌باشد و یک رنگ صورتی تیره‌تر نیز در قسمت زیر این حرف نشان داده شده است. نیوبالانس برای زیبایی بیشتر این کتونی ورزشی در قسمت زبانه کفش از یک نوار زینتی که از رنگ های سبز، سفید و قرمز بهره برده است استفاده کرده است.

 

کفش اسپرت ورزشی برند نیوبالانس

 

این کتونی مناسب رانینگ نیوبالانس 237 دارای دو سری بند به رنگ‌های سفید و سبز می‌باشد که بسیار با ظاهر کفش هماهنگ بوده تا شما بتوانید هر موقع خواستید آنها را عوض کنید و تنوع ایجاد کنید.

 

کفش جدید نیوبالانس 237

 

علاوه بر لوگوی حرف "N" در قسمت پشت این مدل کفش نیوبالانس اصلی نوشته "237" و "new balance" حک شده است که از موارد مهم اثبات اورجینال بودن کتونی می‌باشند.

 

کتونی اصلی نیوبالانس 237

کفش اسپرت ورزشی نیوبالانس 237 جدید

 

زیره عاج دار این کتونی اورجینال نیوبالانس 2021 تماماً به رنگ سبز بوده و از جنس لاستیک طبیعی است و همچنین دارای شیارهایی نیز می‌باشد. این شیارها به بهبود عملکرد شما در هنگام دویدن و فعالیت‌های ورزشی کمک شایانی می‌کنند. از طرفی بر روی این شیارها به صورت یکی در میان نوشته نام برند new balance را میتوان دید. این کفش اصلی نیو بالانس به زودی در آینده‌ای نزدیک در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

 

مدل جدید کتونی نیوبالانس 2021

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید