کفش اسپرت مردانه زنانه نایک جوی راید جدید


دیگر زمان آشنایی با ماشین عضله ساز نایک رسیده است! کفش نایک جوی راید سی سی 3 (Nike Joyride CC3 AT6395-002) به عناون یکی از پر استقبال ترین کتونی جوی راید برند نایکی شناخته شده است که در تعداد متعددی از رنگ‌های جذاب و پرطرفدار تولید شده است.

 

کتونی‌های مخصوص پیاده‌روی و رانینگ اصل را از معتبرترین وبسایت بخرید!

Nike Joyride CC3 AT6395 002

سال‌هاست افراد زیادی مجذوب این سری از کتونی‌های برند نایک شده‌اند. اما با این باز هم تعدادی از افراد هستند که با یک سوال سردرگم هستند؛ آنها می‌پرسند که آیا کفش‌های نایک جوی راید کفش‌هایی مناسب برای پیاده‌روی و ورزش هستند یا نه؟ در پاسخ باید بگوییم بله! اگر شما یک دونده حرفه‌ای باشید و یا مانند سایر افراد به کفشی نیاز دارید که در فعالیت‌های روزانه به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید، بهتر است از کتونی‌های اسپرت اورجینال نایک جوی راید استفاده کنید. به طور کلی میتوان گفت که نایک جوی راید سی سی 3 یک کفش سبک وزن و منعطف می‌باشد که با سیستم بالشتک سازی پشتیبانی بسیار خوبی را از پای شما به عمل می‌آورد.

 

به یاد داشته باشید کتانی‌های ورزشی نایک جوی راید نهایت انعطاف پذیری را در تمام فعالیت‌ها از خود نشان می‌دهند. میتوانید در تصویر پایین تعدادی از رنگ‌های مختلف مجموعه نایک جوی راید CC3 را مشاهده کنید.

 

کفش‌های اورجینال نایک جوی راید جدید

 

همواره کمپانی‌های سازنده کتونی‌های اورجینال در رقابت هستند که بهترین متریال و مواد را در قسمت رویه کفش استفاده کنند. رویه کتونی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ زیرا اگر مواد یا پارچه نامناسبی در ساخت رویه استفاده شود مشکلات زیادی نظیر حساسیت‌های پوستی، فشار بر روی پا و انگشتان پا و... را ممکن است برای شما به وجود بیاورد. به همین دلیل کمپانی‌های ابرقدرت مانند آدیداس (Adidas)، نایک (Nike)، اسیکس (Asics)، نیوبالانس (Newbalance) و... در صدد هستند تا از بهترین متریال برای کتونی های اورجینال مردانه و زنانه خود استفاده کنند.

 

نایکی در رویه کفش مخصوص رانینگ جوی راید AT6395-002 از متریال مش (Mesh) استفاده کرده است. مِش ویژگی های بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال پارچه مش بسیار منعطف می‌باشد و هنگام پوشیدن کفش هیچ گونه فشاری را بر روی پای خود احساس نخواهید کرد. مش از کشش بسیار خوبی برخوردار است و با داشتن منافذ متعدد و بسیار ریز در ساختار خود که به صورت شبکه‌ای می‌باشد سیستم تهویه هوا را برای کتونی اورجینال شما فراهم می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود که پای شما هنگام فعالیت های طولانی نظیر دویدن عرق نکند و همواره احساس خشکی و خنکی در کفش را حس کنید. به علاوه با این ویژگی دیگر خبری از بوی بد پا و کتونی نیست!

 

کتونی مردانه ورزشی نایک جوی راید سی سی 3

 

برای گرفتن این کتونی اورجینال نایک جوی‌راید عجله کنید! این کفش در اورجینال پل موجود شد!!!

 

کفش اسپرت مردانه زنانه نایک جوی راید جدید

کفش اسپرت مردانه زنانه نایک جوی راید CC3

 

افرادی می‌پرسند که آیا کفش نایک جوی راید مدل AT6395-002 واقعا مناسب دویدن می‌باشد یا خیر؟

این سوال بسیار مهم است؛ زیرا تمامی افراد اگر یک دونده حرفه‌ای نباشند برای ورزش کردن یا نرمش به آهسته دویدن می‌پردازند. پس این نتیجه را میتوان گرفت که کتونی Nike Joyride CC3 هم برای دویدن در مسافت های طولانی و هم برای دویدن در مدت زمان‌های کوتاه گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. به دلیل استفاده نایکی از لایه‌ای نرم و منعطف در قسمت میانی این کتونی جوی راید اصلی تمامی فشارهای وارده به پا در هنگام پیاده‌روی، فعالیت‌های سنگین ورزشی و دویدن بر روی انواع سطوح خنثی می‌شوند. نایکی در تولید این کتونی اورجینال مناسب روزمره از مواد صد در صد طبیعی استفاده کرده است. استفاده از مواد طبیعی باعث افزایش دوام و ماندگاری کفش شما در مدت زمان طولانی‌تری می‌شود.

 

کفش اسپرت ورزشی مناسب دویدن مردانه زنانه نایک CC3

 

کمپانی نایکی در تولید این کفش ورزشی زنانه و دخترانه از سیستم جوی‌راید استفاده کرده است. سیستم جوی راید از هزاران دانه‌ که از جنس تی پی ای (TPE) می‌باشند تشکیل شده است. این دانه ها در داخل بالشتک‌های کوچکی قرار گرفته‌اند و فضای اطراف آنها به اندازه‌ی حساب شده‌ای خالی است که به فوم و دانه های رنگی این اجازه را می‌دهد تا آزادانه در زیر پای ما حرکت کنند و به هر سمتی که لازم باشد بروند تا لایه گذاری را به صورت کامل و بر اساس فرم و شکل پای ما انجام دهند. در کمپانی نایکی به این حرکت در اصطلاح جا به جایی چندبعدی می‌گویند.

 

سیستم بالشتک سازی نایک جوی‌راید (Nike Joyrige) از هزاران مهره ریز سبز و صورتی رنگ تشکیل شده است که مطابق با پای شماست.

 

سیستم توری مانند این کتونی ورزشی جوی راید سی سی 3 نامتقارن بوده و همانند جوراب شکل پای شما را می‌گیرد. این کتونی به رنگ مشکی و رنگ سبز نئون می‌باشد که رنگی خیره کننده است. بر روی قسمت توری مشکی رنگ رویه این کتونی نماد برند نایکی را مشاهده می‌کنید که از نشانه‌های اصلی بودن کفش است. از دیگر نشانه‌های اصلی بودن این کتانی نوشته "NIKE JOYRIDE" می‌باشد که به رنگ سبز بر قسمت لبه‌ی مچ کفش نوشته شده است.

 

کفش جدید نایک جوی راید اصلی

کفش اورجینال جدید NIKE JOYRIDE

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید