کفش دویدن و رانینگ آدیداس با تکنولوژی ادیپرن


دیگر دنبال کفش پیاده روی و رانینگ مردانه اصل نگردید، اینجا را کلیک کنید.

تکنولوژی ADIPRENE در کفش و کتانی آدیداس

 

فناوری اختصاصی کمپانی آدیداس به نام ادیپرنAdiprene ) در زیره کفش و کتانی آدیداس مورد استفاده قرار میگیرد، این فناوری در زیره کفش وظیفه ی محافظت از پاشنه ی پای شما را به عهده دارد. مواد استفاده شده در این فناوری از نوعی ماده ی لاستیکی است که ضربات وارد شده به پاشنه ی پای شما را جذب کرده و از آسیب های احتمالی، پای شما را در امان نگه خواهد داشت. مواد بکار رفته در این نوع بالشتک در پیاده‌روی های طولانی مدت و دویدن ( رانینگ ) علاوه بر راحتی از فشار وارد شده بر روی مفاصل پای شما جلوگیری می‌کند.

 

 

برای خرید کفش و کتانی اسپرت مخصوص رانینگ، دویدن و پیاده روی کافیست بر روی این لینک کلیک کنید.

 

کفش رانینگ و پیاده روی Adidas FYW 98

 

گام رو به جلو با ادیداس

با ادیپرن پلاس ( +Adiprene ) دوندگان دیگر ناراحت گام های روبه جلو خود نخواهند بود، یکی دیگر از فناوری های کتانی های اسپرت آدیداس به کمک علاقه مندان به پیاده روی های طولانی مدت و دویدن آمده است، وظیفه ی این تکنولوژی در پاشنه ی کفش انتقال انرژی یا فشار وارد شده از پاشنه ی کفش به جلوی کفش است، استفاده از ادیپرن و ادیپرن پلاس در کنار یکدیگر علاوه بر کاهش اسیب های احتمالی هنگام دویدن یا پیاده روی بر روی مفاصل شما، باعث ازاد شدن انرژی و به دنبال آن یاری رسان قدم های روبه جلوی شما خواهد بود.

 

کفش رانینگ و پیاده روی اسپرت اورجینال با بهترین قیمت و تخفیف های استثنایی همین الان کلیک کن

 

چرا محافظت از پاشنه ی پا در هنگام دویدن و پیاده روی از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

یکی از درد هایی که ورزشکاران دونده در کف پای خود تجربه کرده اند، فاشیا پلانتر ( Plantar fasciitis ) نام دارد، فاشیا پلانتر رباطیست که پاشنه ی پا را به انگشتان پا متصل می‌کند. یکی از عوامل اصلی در خصوص درد در پاشنه و کف پا بعد از دویدن و پیاده روی های طولانی مدت عدم استفاده از کفش و کتانی مناسب برای پیاده روی و ورزش کردن است.جالب است بدانید طبق آمار Running Research سالیانه یک میلیون دونده به درد کف پا مبتلا می‌شوند، جالب تر از آن، بیش از 95 درصد دوندگان در جهان هنگام دویدن،اولین نقطه ی تماس کف پا با زمین پاشنه پا است، آمار ها همگی حاکی از انتخاب کفش مناسب برای دوین و پیاده روی دارند به همین دلیل آدیداس دست به ساخت فناوری ادیپرن و ادیپرن پلاس زد که علاوه بر محافظت از پاشنه و کف پا، شما را در هنگام دویدن یاری کند. 

 

عوارض کفش نامناسب در هنگام دویدن و ورزش کردن

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید