کفش اسپرت مردانه جدید 2021 ایر جردن 3


برند نایک ایر جردن مجدداً یکی دیگر از شاهکارهای خود را راهی بازار کرد. این کفش جدید جردن در روز شنبه 20 فوریه 2021 قابل خریدن می‌باشد. با ما همراه باشید با کفش Air Jordan 3 آشنا شویم.

 

هنوز کفش مخصوص پیاده‌روی اورجینال را پیدا نکرده‌اید؟ اینجا را کلیک کنید تا با ارزان‌ترین قیمت آنها را دریافت کنید!

Air Jordan 3 "Cool Grey" CT8532-012

کمپانی نایکی برای چندمین بار با محصول جدید خود تمام طرفداران خود را شگفت زده کرد. کتونی ایر جردن CT8532-012 یک کفش ورزشی خاص و جدید از این برند محبوب می‌باشد. ترکیب رنگ این کفش با سایر کتانی‌ها متفاوت است؛ این کتونی جدید جردن از رنگ خاکستری روشن و تیره که نزدیک به رنگ فیلی می‌باشد تشکیل شده است. همچنین آمیختن مقداری رنگ قرمز و پرتقالی (زرد و نارنجی) در قسمت‌هایی از کتانی زیبایی آن را چشمگیر کرده است.

 

کتانی مخصوص ورزش و رانینگ ایر جردن

کفش اسپرت مردانه Air Jordan 2021

 

در قسمت رویه کتانی از چرم اصل استفاده شده است. چرم علاوه بر زیبایی دوام و ماندگاری کفش را نیز افزایش می‌دهد. بیشترین قسمت رویی کفش به رنگ خاکستری روشن (طوسی رنگ) می‌باشد که با سایر قسمت‌های تیره از جمله کناره بندهای کتونی و زیره کتانی هماهنگی بسیار خوبی دارد. قیمت پاشنه کفش و جلوی کتونی از طراحی جالبی بهره میبرد که با رگه های خاکستری رنگ غلیظ بر روی زمینه‌ای کاملاً روشن قابل مشاهده است.

کفش ایر جردن 3 مناسب دویدن پسرانه دارای بندهای سفید رنگ است که این بندها دارای طراحی خاص و ظریفی بر روی خود می‌باشند. این رنگ سفید بندهای کتونی جلوهای تازه به کفش بخشیده است. همچنین در کنار این بندها دایره‌های زرد رنگی مشاهده می‌کند که به کمک آنها میتوانید تا هر میزان که می‌خواهید کفش خود را شُل و یا سفت کنید. در قسمت زبانه کفش لوگوی قرمز رنگ پرش مایکل جردن (Micheal Jodan)، ستاره بسکتبال آمریکایی دیده می‌شود. کمی پایین‌تر از این لوگو در امتداد زبانه این کتونی مخصوص رانینگ سوراخ‌های بسیار ریزی وجود دارد که باعث تنفس پذیری این کتونی پسرانه ورزشی ایر جردن 3 می‌شود.

 

کفش مناسب دویدن پسرانه ایر جردن مدل CT8532-012

 

از سری مشخصات دیگری که میتوان به کمک آنها به اورجینال بودن کتونی پی برد، شکل و نوشته حک شده در پشت پاشنه کفش است. در قسمت پشت کفش جردن CT8532-012 نوشته "AIR" به صورت برجسته و نارنجی رنگ در زیر لوگوی قرمز رنگ مایکل جردن که در قسمت زبانه کفش بود حک شده است. استفاده از رنگ‌های سفید، قرمز و نارنجی در کنار رنگ‌های تیره و روشن فیلی (طوسی یا خاکستری) ترکیب رنگی جذابی را برای این کفش اسپرت فراهم کرده است، این رنگ‌بندی همانند تلفیق رنگ نمونه کفش سال 2007 است که بسیار محبوب بود.

 

کفش اسپرت مردانه جدید ایر جردن مدل CT8532-012

کفش 2021 ایر جردن 3 جدید

 

در زیره این کتانی اسپرت مردانه پسرانه ایر جردن 3 که به رنگ طوسی و سفید می‌باشد نوشته "JORDAN" یه رنگ حک شده است. همچنین در قسمت داخلی کفش بر روی کفی، لوگوی قرمر رنگی که پیش‌تر به بررسی آن پرداختیم به چشم می‌خورد.

 

کفش اسپرت مردانه ایر جردن 3 مدل CT8532-012

کتونی مناسب ورزش ایر جردن 3 جدید 2021

 

نام کفش به فارسی: ایر جردن 3 خاکستری روشن

نام کفش به لاتین: Air Jordan 3 Cool Grey

کد محصول: CT8532-012

تاریخ انتشار: 20 فوریه 2021 - 2 اسفند 1399

 

کفش مخصوص رانینگ ایر جردن 3 جدید

 

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید