این مدل استثنایی بعد از معرفی سر و صدای زیادی به پا کرد و خیلی سریع به یکی از پر‌فروش‌های آدیداس تبدیل شد.

با اورجینال پَل همراه باشید تا به بررسی کفش های جذاب Adidas NMD R2 خواهیم پرداخت.


 

بررسی کفش های جذاب Adidas NMD R2 | اورجینال پَل

 

اگر که بخواهیم به طراحی کفش اورجینال  Adidas NMD(آدیداس ان ام دی) نگاهی بیاندازیم اثرات و الهاماتی از مدل‌های قبلی این برند مثل Micro pacer ،Rising star و Boston super را می‌توان مشاهده کرد، ولی این تفاوت‌ها برای طرفداران این کفش اسپرت اورجینال اصلا قابل توجه نیست، چرا که کفش‌های NMD به تنهایی یکی از بزرگترین دستاوردها در زمینه تکنولوژی کفش به شمار می‌آید، به گونه‌ای که برای طرفداران اصلا قابل مقایسه با محصولات قبلی نیست.

 

از گذشته تا به امروز Adidas (آدیداس) در فروش کفش و پاسخ گویی به نیاز طرفداران و همچنین طراحی‌هایی با توجه به سلیقه‌های متفاوت بسیار موفق بوده است اما چیزی که در زمینه‌ی فروش کفش‌های آدیداس مدل NMD بسیار جالب توجه می‌باشد این است که فروش این کفش شیک اورجینال تا به الان، نه تنها کاهشی نداشته، بلکه روز به روز بر تعداد خریداران و طرفداران این کفش برند افزوده می‌شود و آدیداس هم برای پاسخ گویی به این حجم از درخواست می‌کوشد با توجه به نیاز و سلیقه‌ی مصرف کننده کفش‌هایش را بهبود ببخشد.

 

رویه کفش:

 برای ساخت رویه کفش از تکنولوژی Primeknit (پرایمکنت) استفاده شده است. Primeknit یکی از انواع پارچه‌هایی است که الیاف آن به صورت یکپارچه به هم بافته شده است. این نوع پارچه خاصیت جوراب مانندی دارد که از پای شما محافظت می‌کند و در عین حال هوای داخل کفش را تهویه کرده و پای شما را خنک می‌کند. استفاده از Primeknit یک ایده‌ی کاملا جدید و تقریبا تطبیق پذیر برای تولید رویه‌ی انواع کفش است که  به آدیداس اجازه می‌دهد کفش‌هایی تولید کند که علاوه بر افزایش انعطاف پذیری و استحکام و ثبات کفش، از پای شما نیز محاظت کند.

در قسمت پشت پاشنه کفش تکه پارچه قرمزی تعبیه شده است که به راحتتر پوشیدن کمک می‌کند.

adidas NMD r2 upper

 

 

زیره کفش:

 در زیره کفش اورجینال، علاوه بر استفاده از متریال ایوا (EVA) که کاملا نرم و قابل انعطاف است از تکنولوژی BOOST (بوست) هم استفاده شده است. در ابتدا از این زیره فقط برای تولید کفش‌های ورزشی استفاده می‌شد زیرا وجود زیرهBOOST ، این کفش‌ها را برای انجام انواع فعالیت‌های ورزشی همانند دو و بدنسازی مناسب می‌کرد. اما هم اکنون از این نوع زیره برای تولید بیشتر کفش‌های این برند مانند مدل‌Yeezy Boost 350  که مثل مدل NMD پرطرفدار است، استفاده میشود.

 

در سال 2013 آدیداس زیره‌ی انقلابی BOOST را به عنوان بهترین تکنولوژی برای کفش‌های دو معرفی کرد زیرا کفش‌های مجهز به این تکنولوژی علاوه بر راحتی فوق العاده به بهترین نحو بیشترین انرژی را به پا برمی‌گرداند که این خود باعث برتری کفش‌های آدیداس نسبت به سایر کفش‌ها می‌باشد.

adidas NMD midsole

 

از نظر دسته بندی سایز عرضی که در مقاله "سایز عرضی یعنی چه؟ سایز عرض پای شما چقدر است؟ " درباره آن صحبت کردیم، کتانی اورجینال  Adidas NMD(آدیداس ان ام دی) در دسته سایز‌های متوسط  (D, M) قرار می‌گیرد. عرض این کفش،  نه کم و نه زیاد است و برای پاهای معمولی نه چاق و نه لاغر مناسب است.

ما خرید کتانی آدیداس را  فقط از فروشگاه‌های معتبر و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.

فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نایک، ریبوک و ...

 

خرید کفش‌های NMD

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید