برند نیوبالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید‌کنندگان بزرگ پوشاک ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی و اسپرت در آمریکا است.

با ما همراه باشید تا یکی از کفشهای فوق ‌العاده از این برند را با هم بررسی کنیم.


تاریخچه نیوبالانس و کفش نیوبالانس M575SNG | اورجینال پَل

 

برند نیو بالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید‌کنندگان بزرگ پوشاک ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی و اسپرت در آمریکا است. این شرکت در سال 1906 تاسیس شده است و امروز تولیدات خود را در چندین کشور مختلف تولید و به سرتاسر دنیا ارسال می‌کند. مدل‌هایی از این کتانی که در ایران موجود هستند و به فروش می‌رسند، عموماً ساخت انگلستان و یا چین هستند اما فرایند ساخت کتانی‌های اورجینال در هر کشور، تحت نظر نیوبالانس اصلی آمریکا انجام می‌گردد تا کیفیت درخور برند حفظ گردد.

 

 

شرکت نیوبالانس (New Balance) با معرفی کتانی نیوبالانس M575SNG در سال 2015 ، مدل قدیمی دهه 90 میلادی خود را دوباره روی کار آورد. البته با اعمال چند تغییر در جنس رویه و زیره و امروزی‌ تر کردن آن. این کتانی برند نیوبالانس، جنسیت ندارد و به خاطر رنگ بندی و مدل اسپرت آن، هم برای مردان و هم زنان مناسب است. همچنین با توجه به مواد و تکنولوژی‌های بکار رفته در این کتونی اسپرت اورجینال، می‌توان گفت کفش جدید کمپانی نیوبالانس برای پیاده‌روی و یا دویدن نیز کفش مناسبی می‌باشد و به خوبی می‌تواند شما را در انجام حرکات ورزشی همراهی کند.

کتانی نیوبالانس M575SNG

 

 

بررسی کفش

رویه کتانی نیوبالانس M575SNG از چرم و جیر در کناره‌ها و پشت این کتانی مخصوص دویدن، در ترکیب با متریال مش در قسمت روی پا تشکیل شده است. این ترکیب یکی از سبک‌ترین ترکیب‌های بکار رفته در رویه این کفش اسپرت ورزشی می‌باشد از همین رو سبب کاهش محسوس وزن این کتونی اسپرت شده است. از طرفی استفاده از این ترکیب سبب افزایش انعطاف‌پذیری کتونی اورجینال زنانه و مردانه، شده و به همین جهت در هنگام پیاده‌ روی‌های طولانی و یا دویدن و یا حتی انجام حرکات ورزشی کمتر احساس خستگی کرده و مدت بیشتری را صرف انجام این حرکات کنید. همانطور که می‌دانید مش یکی از بهترین متریال‌ها برای جلوگیری از تعریق و ایجاد حساسیت پا در کفش به شمار می‌رود. چرا که مش با داشتن روزنه‌هایی در خود به خوبی هوا را از خود عبور داده وسبب ایجاد محیطی به نسبت خنک در این کتونی اورجینال (اصلی) می‌شود. همین امر نیز مانع از تعریق بیش از اندازه پا شده و موجب افزایش رضایت مندی شما می‌شود. برای اتصال رویه و زیره کفش اصلی نیوبالانس در قسمت پشتی این کتونی اسپرت ورزشی، از قطعه‌ای پلاستیک فشرده استفاده شده است تا متحمل فشار بیشتری در زمان پیاده‌روی و درآوردن و پوشیدن کفش شود و به این ترتیب عمر کتونی را بالا ببرد.

کتانی نیوبالانس M575SNG

جنس زیره کفش نیوبالانس M575SNG در قسمت داخلی، ایوا (EVA) و در قسمت خارجی از متریال رابر (Rubber) است. ایوا (EVA) یکی از متریال‌های متداولی می‌باشد که نه تنها کتونی نیوبالانس بلکه برند‌های معروف دیگر نیز از آن استفاده میکنند. این ماده به علت ضربه‌گیر بودن میزان زیادی از فشار‌های وارده از سمت زمین در هنگام پیاده‌روی و یا دویدن را به خود جذب میکند و مانع از ایجاد درد در کف و یا پاشنه پا می‌شود. رابر نیز کاملا نرم و قابل انعطاف است. همچنین نیوبالانس برای این کتانی فوق حرفه‌ای از فناوری اِنکپ (Encap) استفاده کرده است. این مجموعه برای ایجاد راحتی بی نظیر و همینطور دوام بالای این کتانی راحتی کاملا ایده آل است.

new balance outsole

 

 

خرید کفش نیوبالانس M575SNG

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید