انتخاب کفش بارداری


هنگام انتخاب کفش بارداری باید به چند نکته توجه داشته باشید. وزن نوزاد در شکم مادر فشار مضاعفی به کل بدن شما، بویژه پای شما وارد میکند. این باعث ورم پا میشود و ورم پا باعث احساس درد و سنگینی در پای شما می‌شود. بهترین کفش‌های بارداری انعطاف پذیرند تا با ورم پا کنار بیایند و طوری ساخته شده اند که بخشی از فشار روی پا را از بین ببرند.

 

برای پیدا کردن کفش مناسب پیاده روی راحت و سبک اینجا را کلیک کنید.

کفش بارداری که می توان در دوره بارداری پوشید

ورم پا در بارداری تنها چیزی نیست که موقع خرید کفش بارداری باید به آن توجه کرد.هرمون های حاملگی باعث شل شدن رباط های پای شما و درد در پای شما می‌شود.

 

در دوران بارداری چه کفش هایی بپوشیم ؟

 

کفش Rothy  ( مادران با این کفش پادشاهی کنند )

مارک، دوستدار طبیعت Meghan markle  کهrothy (خواننده معروف اهل کره جنوبی)  در دوران بارداری می پوشیده است. به خاطر پنجه های نوک تیز وانگشت گرد این کفش‌ها مشهور شده است وانتخاب این کفش شما را در انجام کارهای بیرون از خانه یاری می‌دهد. آیا باورتان میشود که این کفش‌ها ازبطری های آب بازیافت شده تولید میشوند؟ این کتانی ها انطعاف پذیری عجیبی دارند وبه راحتی در ماشین لباسشویی قابل شستشو هستند.

 

کفش بارداری rothy ساخته شده از مواد بازیافتی

 

کفش راحتی برای دوران حاملگی کلاسیک کلارک ( Raisie eletta clarks )

کفشهای کلارکس ( clarks ) به خاطر کفی های بالشتی خوب‌شان از راحت ترین کفش های بارداری بشمار می روند.این کتانی کفی اورتولایت دارد، اورتولایت از بو گرفتگی پا و رویش قارچ در مابین انگشتان پا جلوگیری میکند به خاطر ورم پاها در دوران بارداری. و کمکی قابل توجهی به پاهای شما میکند.

 

کفش راحتی کلارک کلاسیک بارداری

 

 کفش ادیداس و ورزش دوران بارداری 

مادران بارداری که علاقه مند به ورزش کردن دراین دوره هستند را آدیداس یاری میکند. کفش اکویپمنت ریسینگ ادیداس با بهره مندی از تکنولوژی ایوا ( EVA ) باعث نرم و منعطف شدن کفش می شود و فشار وارد شده به پای شما را درهنگام دویدن کاهش می‌دهد. پارچه جورابی بکار رفته در این کفش باعث می شود گردش هوا به درستی انجام بگیرد تا پای شما در ورزش کردن کمتر عرق کند و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری کند. تکنولوژی اورتولایت موجود دراین کفش بارداری ادیداس باعث شده تا پاها بو نگیرد و عرق نکند.به خاطر این کفی پاها خشک و خنک در کفش ادیداس جا میگیرند و تنفس پذیری بیشتر هم دارند. برای خرید کتانی بارداری ادیداس کلیک کنید.

 

کفش بارداری ادیداس

 

چکمه ضد آب (Gore-tex Chelsea)

آیا شما به دنبال انتخاب کفش مناسب دوران بارداری هستید که بتوانند هر گونه آب وهوا را تحمل کنند؟ این چکمه های ضد آب لبه دار را امتحان کنید. گودی کنار کفش باعث می‌شود که لیز خوردن پاها به طرف داخل وخارج بسیار راحت باشد،در حالیکه کفه بالشتکی که در کفش به کار رفته پشتیبانی ازقوس پا را ایجاد میکند.

 

چکمه ضد آب برای مادران باردار

 

کفش ضد آب مناسب برای دوران بارداری پونی ( Pony  )

این کفش به دلیل استفاده از تکنولوژی ایوا ( EVA  ) فشارهای وارده از سطح زمین در هنگام پیاده روی را برای مادران باردار کاهش می‌دهد. تا مانع از خستگی پا و یا ورم پا شود. همچنین زیره لاستیکی طبیعی این کتونی فشار بیش از حد روی کمر و ستون فقرات را کاهش می‌دهد. همچنین این کتانی دارای هواکش های ضد آب است که باعث گردش هوای مناسب داخل این کتانی می شود. یکی دیگر از ویژگی های این کفش برند آمریکایی اورجینال، بدون بند بودن آن است که از مشگلات مادران باردار که بستن بند کفش است را حل می‌کند. برای خرید کفش پیاده روی بارداری پونی کلیک نمایید.

 

کفش ضد اب برای دوران بارداری پونی

 

صندل بارداری آلمانی ( Birkenstock Arizona Big Buckle Slide)

دهه ها از عمر این کفش میگذرد واین دلیلی برای انتخاب این کفش است : این کتونی ها به خاطر داشتن کف چوب پنبه ای منحنی شکل،فوق العاده راحت هستند ومدعی اند که برای پشتیبانی خوب از پای شما طراحی شده اند. این کفش مدرن متالیک، بهترین انتخاب برای فصل تابستان است.

مشاهده ی انواع صندل و کفش بارداری و بررسی آن ها در اورجینال پل.

 

 صندل های بارداری آلمانی

 

کفش‌های پیاده روی مناسب برای دوران بارداری (Tiosebon)

تقریبا یک امتیاز عالی از 4000 بررسی آمازون باعث شده است تا این کفش ها کاملا برجسته باشند. ما آنها را به عنوان کفش بارداری توصیه میکنیم زیرا رویه مش ، زبانه انعطاف پذیر، اصلاح ناهنجاری پا را دارد وسبک است. این کفش‌های بارداری ارزان قیمت در رنگهای متنوع شیک عرضه میشوند.

 

کفش پیاده روی مناسب دوران بارداری

 

کتانی‌های، تخت بارداری (Seraphine Ballet)

این کتانی، راحتی را برای پای شما به ارمغان میاورد. هدف ساخت این کتانی ها سه چیزبوده است : بهبود حالت بدن، تقویت گردش خون وتسکین درد. اما این کار را چگونه انجام میدهد؟ به کمک کفی‌های ارگونومیک، زیره و چرم انعطاف پذیر.

 

کتانی تخت بارداری

 

کفش لژدار طبی رنوما ( Renoma  ) برای مادران باردار 

یکی از انتخاب های مناسب برای مادران بارداری که علاقه به پوشیدن کفش پاشنه‌ بلند هستند را می توان کفش طبی لژدار برند رنوما ( فرانسه ) نام برد، طول پاشنه ی این کفش لژدار استاندارد جهانی 5.7 -6 سانتی متر است. رویه ی این کتانی لژدار از مش (mash) و چرم گاو است که باعث می شود از فشار بیش از حد روی پاها و انگشتان پا جلوگیری شود. این کفش طبی مناسب برای انجام امور اداری و کارهای روزانه می باشد. بدلیل استفاده از لاستیک طبیعی و طراحی زیره کفش ، امنیت مادران باردار را هنگام پیاده روی تامین میکند. این کتانی های لژدار زیره طبی در دورنگ کرمی و مشکی در سایت اورجینال پل ارائه می‌شوند.

 برای خرید کفش‌های طبی لژدارد کلیک نمایید .

 

کفش لژدار طبی

 

صندل (Kork-Ease Myrna 2.0)

این صندل بافته شده شیک دارای کفی های چوب پنبه ای بالشتکی وبند مچ پای قابل تنظیم هستند. که برای مادران باردار در فصل تابستان توصیه میشود.

 

صندل های بارداری kork ease myrna

 

 کتونی تخت مشبک (Trask Andi)

رویه چرمی و یا مش این کفش تابستانی انگشتان پای شما را خشک و خنک نگه میدارند.این کفش بادی،کفی های ارتولایت راحتی نیز دارند.روزنه کشسان حکایت از این دارند که برای پوشیدن آنها نیازی نیست به خودتان فشار بیاورید.این کفش میتواند درمان مناسبی برای ورم پا در مادران باردار باشد.

 

کتانی مشبک مناسب دوران بارداری

 

کفش پیاده روی راحت پونی مناسب برای دوران حاملگی ( pony  ) 

رویه این کفش راحت مناسب برای پیاده روی برای بانوان باردار از جنس مش و الیاف مصنوعی می باشد، استفاده از این نوع رویه باعث کاهش وزن کفش و بالا بردن استحکام کفش می شود. رویه ی مش باعث گردش مناسب هوا داخل این کفش اورجینال میشود و جلوگیری از قارچ پا لای انگشتان. مشگل بستن بند کفش را برای مادران باردار حل میکنیم شعار این مدل کفش پونی برند آمریکایی است، کتونی جورابی استثنایی نماد این مدل کفش راحت برای پیاده روی مادران باردار است. این کتانی قطعا کمک می‌کند تا ورم پا در دوران بارداری را کاهش یابد و شما را برای پیاده‌روی یاری می‌کند.این کفش پیاده روی در چهار رنگ جذاب موجود است. برای خرید کفش پیاده روی برای دوران بارداری پونی کلیک نمایید.

 

کفش پیاده روی راحت بارداری

 

مینی بوت ضد آب کلاسیک آگ (Ugg)

بوت زمستانی آگ ( ugg ) با زیره نرم و دارا بودن بالشکهای تردلایت ( Traedlite )، که دارد، مادران باردار در فصل سرما و زمستان از این بوت ساق کوتاه استفاده میکنند .چون از ورود هوای سرد به داخل کفش جلوگیری میکند، وبا داشتن رویه ضد اب که در این کفش بکار رفته از ورود اب به داخل کفش جلوگیری میکند و با زیره نرم و قابل انعطاف، و داری اچهای بزرگ در زیره کفش از لیز خوردن مادران باردار پیشگیری میکند. تا مشکلی برای مادران پیش نیاید.

 

 چکمه و بوت آگ برای مادران باردار

 

کفش زمستانی بارداری آکسفورد(Cole Haan Zero grand Stichlite)

این کفش بارداری مد روز که با پوشیدن آن انگشت پاهای شما گرم نگه داشته میشود.این نوع کفش که بخشی از کفش اسپرت و بخشی از برند کفشهای آکسفورد است،با پای شما حرکت میکند و در عین حال پوشش چرمی این کفش از پای شما در مقابل سرما محافظت میکند. این کفشها بالشتک آناتومیک با نام تجاری زیرو گرند ( Zero grand ) و کفی های قابل جابجایی با نگهداری از انحنای پا مادران باردار مشکل پیچ خوردگی پاهای انها رفع میکند. با این ویژگی ها ما به مادرهای باردار توصیه میکنیم حتما این کفش را بپوشند.

 

کفش زمستانی بارداری اکسفورد

 

دمپایی یوگای زنانه (Sanuk 2)

سانوک، صندل تابستانی برای مادران باردار را با آخرین کفی های راحت امتحان کنید.این صندلها از تشک های یوگا ساخته شده اند. بندهای نرم پارچه ای نیز راحتی را برای شما به ارمغان میاورند وبا طراحی که برای این صندل تابستانی بارداری طراحی شده است کاملا همخوانی دارد.

 

 

دمپایی یوگای مادران باردار

 

کتانی حاملگی  (Toms Alpargata)

این کتونی ها به خاطر ساخت انعطاف پذیر، کفی های قابل جابجایی وتنوع الگوهای منحصر به فردشان، کتانی عالی بارداری به شمارمی‌روند.

 

کتانی حاملگی

 

لانگر پشمی زنانه آلبردز (Allbirds)

آلبردز با کفش‌های شیک اسپورت که از پشم نرم،رطوبت‌‌ گیر تنظیم کننده دما و قابل شستشو در ماشین لباسشویی ساخته شده اند،دنیای ورزش وتفریح را تغییر داده است.با توجه به مارک تجاری،به شکل منحنی s طراحی شده است تا انعطاف پذیری آناتومیک پای شما را تقلید کند وهنگام قدم زدن وزن طبیعی شما را تقسیم نماید.تا مشکلی برای مادران باردار پیش نیاید.

 

کفش پشمی زنانه

 

کتانی بارداری، راحت و کلاسیک

 جنش این مدل کتانی چرم است با برند چرم موکاسین ( leather moccasins ) با پاشنه کوتاه و تخت (DR. scholls east knit)، کفش های راحتی هستند که ادعا میکنند با پوشیدن آن پاهای شما را در کل روز به راحتی گهواره نگه میدارند.و هیچ گونه مشکلی برای مادران باردار پیش نمی‌اید.

 

کتانی باردار راحت کلاسیک

 

کفش کاپریکورن بارداری (Born Capricorn mule)

این کفش چرمی مقاوم، مناسب ترین کفش بارداری برای انجام کارهای روزانه هستند. همانند همه کفشهای بارداری، کفی های بالشتی دارند که از قوس پا حمایت می‌کنند. پشت باز این کفش باعث گردش هوای مناسب می‌شود. و از خم شدن برای پاشنه کشیدن کفش شما را راحت میکند. 

 کفش بارداری برای انجام کارهای روز مره

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید